Jestes tutaj:

Realizowanie projektow unii europejskiej >

Propozycje wspolpracy przedsiebiorstw >

Fuzje przedsiebiorstw >

Ocena przedsiebiorstw >

Firmy do przejecia >

Kupno przedsiebiorstw >

Sprzedaz przedsiebiorstw >

Transformacja produktow made in Poland/Germany >

Szukaj:

Strony ogolne:

Start

Impressum

Kontakt

Sitemap

Nasze pośredniczy w kontakcie niemieckich inwestorów chcących kupić polską firmę,
założyc joint venture lub n
awiązać współpracę, z partnerem polskim.
Na życzenie klienta oferujemy pełne wsparcie w transakcji.


Spis firm

CS Logistix GmbH (www.ciwos.com). Firma zajmuje się opracowywaniem i wdrażaniem oprogramowania do zarządzania produkcją, znajdującego zastosowanie głównie w przedsiębiorstwach przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. W Polsce poszukuje firm produkujących oprogramowanie lub doradczych, które zajęłyby się dystrybucją oraz wsparciem technicznym systemów CS Logistix.
wiecej » [138 KB]

EMATIK GmbH (www.ematik.de). Przedsiębiorstwo opracowuje i wytwarza wytłaczarki ślimakowe SKETmatik stosowane m.in. w urządzeniach do produkcji profili, ekranowania kabli, produkcji rur oraz rozdmuchiwarkach. W Polsce poszukuje kontaktów z firmami handlowymi oferującymi urządzenia dla ww. branż. W grę wchodzi przedstawicielstwo handlowe lub inne formy współpracy.
wiecej » [109 KB]

Gouda Feuerfest Deutschland GmbH (www.goudafeuerfest.de). Firma jest producentem wysokiej klasy materiałów ogniotrwałych, takich jak cegły szamotowe i wysokoglinowe, masy, kity i inne na bazie tlenku glinu, materiałów kwasoodpornych, odpornych na ścieranie itd. Poszukuje kontaktów z przemysłem, który stosuje tego rodzaju materiały, firmami handlowymi, biurami projektowymi projektującymi instalacje spalające oraz z przedsiębiorstwami produkującymi materiały ogniotrwałe w celu zakupu udziałów i realizowania wspólnych celów na rynku polskim.
wiecej » [97 KB]

IQ wireless GmbH (www.iq-wireless.de). Firma działa w branży telekomunikacyjnej, opracowuje technologie i systemy na potrzeby telekomunikacji i radiotechniki, np. systemy wczesnego ostrzegania przeciwpożarowego dla lasów Fire Watch czy Internet Access Point. W Polsce poszukuje kontaktów z firmami telekomunikacyjnymi, handlowymi, instalacyjnymi zainteresowanymi tego rodzaju systemami.
wiecej » [231 KB]

KNORR GmbH (www.knorr-praezisionsteile.de). Firma produkująca części precyzyjne, elementy toczone i frezowane w mniejszych i średnich seriach wg rysunków klienta na potrzeby spawalnictwa, motoryzacji, producentów armatury, techniki pomiarowej i regulacji i innych. Poszukuje w Polsce klientów na własne usługi z ww. branż oraz efektywnych kooperantów, posiadających odpowiedni know-how oraz park maszynowy zainteresowanych współpracą w przyszłości.
wiecej » [129 KB]

MOXOM Medical GmbH (www.moxom.biz). Przedsiębiorstwo produkuje wysokiej jakości i różnego rodzaju igły do akupunktury. Poszukuje partnerów z zakresu techniki medycznej zainteresowanych dystrybucją igieł.
wiecej » [95 KB]


oddesse Pumpen- und Motorenfabrik GmbH (www.oddesse.de). Firma produkuje pompy wirnikowe o różnej konstrukcji i do różnych zastosowań, np. do silników pracujących w zanurzeniu, do przepompowywania wody oraz ścieków oraz silniki pracujące w zanurzeniu. Urządzenia są stosowane w gospodarce wodnej, przemyśle, budownictwie i gospodarce komunalnej. W Polsce firma poszukuje kontaktów z firmami handlowymi i dystrybutorami działającymi i posiadającymi doświadczenie i klientów w zakresie pomp i armatury. W grę wchodzi przedstawicielstwo handlowe lub inne formy współpracy.
wiecej » [95 KB]

Printing Inks Technology AG (www.print-inks.de). Przedsiębiorstwo wytwarza produkty drukarskie, głównie nieszkodliwe dla środowiska farby do wklęsło- i fleksodruku na bazie wody oraz lakiery do druku opakowań i zastosowań przemysłowych. Poszukuje kontaktów z firmami handlowymi działającymi w obszarze materiałów do druku. Preferowana forma współpracy to przedstawicielstwo handlowe.
wiecej » [124 KB]


S & W Verpackung GmbH (www.s-wVerpackung.de). Firma oferuje kompletny asortyment materiałów opakowaniowych, specjalizuje się w opakowaniach i pakowaniu maszyn i urządzeń na potrzeby transportu lądowego, powietrznego i morskiego. Poszukuje w Polsce kontaktów do producentów maszyn, firm transportowych i logistycznych w celu zaoferowania swoich wyrobów oraz firm i osób, które chciałyby pracować dla osób na zasadzie przedstawiciela handlowego.
wiecej » [97 KB]

S + P Schrickel + Partner Landschafts- und Golfplatzarchitektur GmbH (www.schrickel-partner.com). Firma działa w obszarze projektowania terenów sportowych i rekreacyjnych, szczególnie w projektowaniu pól golfowych. Poszukuje kontaktów z inwestorami, gminami i miastami chcącymi budować pola golfowe, przedstawicielami i organizacjami branżowymi oraz biurami projektowymi w celu wspólnej realizacji projektów.
wiecej » [119 KB]


SIV.AG (www.siv.de). Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania, w szczególności na potrzeby energetyki i gospodarki wodnej. Oferuje system kVASy obsługujący kompleksowo przedsiębiorstwa użyteczności publicznej w takich zakresach jak rozliczanie, finanse, zasoby techniczne i CRM. W Polsce SIV.AG poszukuje kontaktów z firmami zaopatrującymi w wodę, gaz, prąd oraz firmami informatycznymi, integratorami systemów zainteresowanymi pomocą przy wdrażaniu kVASy w Polsce (lokalizacja systemu, sprzedaż, szkolenia i serwis).
wiecej » [54 KB]


SpeMaba Spezialmaschinenbau GmbH & Co. KG (www.spemaba.de). Firma konstruuje i wytwarza maszyny na potrzeby pakowania towarów, w szczególności urządzenia do napełniania i zamykania tub puszek, pojemników i innych opakowań produktami o różnej konsystencji, znajdujące zastosowanie w przemyśle spożywczym, chemicznym, farmaceutycznym itp. W Polsce SpeMaba poszukuje kontaktów z firmami ww. branż, firmami zajmującymi się konfekcjonowaniem i pakowaniem towarów, które byłyby zainteresowane maszynami oraz firmami handlowymi, które chciałyby zająć się dystrybucją urządzeń.
wiecej » [119 KB]

trend marketing GmbH (www.trend-online.de). Firma oferuje specjalistyczne oprogramowanie do analizy potencjału pracowników w ramach kształtowania zasobów kadrowych przedsiębiorstwa, wykorzystywane przez biura rekrutacji personelu oraz działy kadr przedsiębiorstw a także pakiety programowe typu e-learning. Poszukuje kontaktów z firmami doradczymi oraz informatycznymi, które pomogłyby we wprowadzeniu produktu na rynek polski (lokalizacja, dystrybucja, szkolenia, serwis).
wiecej » [89 KB]

VAKOMA GmbH (www.vakoma.de). Firma jest producentem wysokociśnieniowych urządzeń sprężarkowych wykorzystywanych w instalacjach elektrycznych oraz pomp próżniowych do różnych zastosowań. Wytwarza także sterowanie do tych urządzeń. Poszukuje w Polsce firm handlowych, zainteresowanych sprzedażą jej produktów.
wiecej » [109 KB]

VAROLUX Technik Gerätebau GmbH (www.varolux.de). Firma działa w branży urządzeń sygnalizacji świetlnej, zajmuje się tworzeniem oprogramowania i produkcją sprzętu. Oferta obejmuje świetlne urządzenia sygnalizacyjne, urządzenia do przywoływania sióstr w szpitalach, domach starości, urządzenia do przywoływania i poszukiwania osób. W Polsce firma poszukuje kontaktów z podobnymi przedsiębiorstwami, które chciałyby produkować takie systemy na licencji oraz firm instalacyjnych w celu wspólnego zdobywania i wykonywania zleceń.
wiecej » [105 KB]


*Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące tutaj wymieniopnych firm są zapisane w dokumentach .pdf / do ich otworzenia potrzeba viewera. Takim viewerem jest np. „Adobe Acrobat Reader” który można ściągnąć po kliknięciu na obrazek po prawej stronie.

Powrót do góry strony.